KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13442393
nr 1344 2393
Etsning
Oidentifierad konstnär. 3+ 1, Stockholmsmotiv. Signerad. Motivet: 20x14-22x33cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:49:42
30/8 23:03:18